Závěr + jeden cvik

Závěr + jeden cvik

Téma aura je velice obsáhlé a určitě je to téma k dlouhodobému studiu. V této přednášce jsem se zmínil pouze o základních věcech týkajících se aury. O auře bylo napsáno již několik dobrých knih a to autory, kteří vědí, o čem píší. Než však o auře jen číst, je lepší auru vidět. Někteří ji vidí dobře, jiní o něco méně a někteří ji nevidí vůbec. Chcete se ji naučit vidět? Pokud ano, pak budete muset vynaložit jisté úsilí. Musíte se zlepšit nejen duchovně, ale celkově. Přidejte také cvičení očí pro přizpůsobení vidění aury a jste na nejlepší cestě opravdu auru uvidět.

Abych Vám to alespoň trošičku ulehčil (ale ne zase moc), tak Vám nabízím obrázek právě na procvičování očí. Vezměte karton nebo papír bílé barvy a velikosti A4. Do středu papíru nalepte černý bod. Nejlépe kolečko vyražené z černého papíru kompaktní barvy (šmouhy a stíny by Vás klamaly) děrovačkou (průměr černého kolečka asi 5 mm). Takto připravený papír si zavěste na šířku na zeď či dveře. Posaďte se před něj (vzdálenost asi 70 – 80 cm, možno upravit individuálně) a koncentrujte svůj zrak na černý bod bez mrkání. Koncentrujte se na bod a vypuďte z hlavy všechny myšlenky. Zpočátku se oči rychle unaví a tak stačí cvičit asi 1 – 2 minuty 1x denně. Po čase si oči přivyknou a můžeme cvičit delší dobu a 3x denně. Viz obrázek „cvik bod“:

Před tímto cvičením doporučuji 3 hodiny nejíst.

Tento cvik jsem dostal od svého učitele a nyní jej nabízím Vám. Samozřejmě Vám hned nemohu sdělit, co máte „vidět“, protože by Vás to značně ovlivnilo. Pokud si budete myslet, že něco vidíte a že je to podle Vás to správné, tak mi zatelefonujte nebo napište. Rozhodně v tomto cviku nehledejte nic tajemného nebo zvláštního. Cvik je opravdu jednoduchý a většina lidí ho zvládne velice rychle. Někteří dokonce hned napoprvé. Po zvládnutí tohoto cviku Vám mohu nabídnout cvik další a obtížnější. Ale to už ne formou přednášky, ale pouze dle individuálních schopností každého jednotlivce.

 

Přeji mnoho úspěchů ve studiu aury a také ve cvičení.

 

<- Zpět na Jiné možnosti léčení

Další kapitola Použitá literatura ->